ONUR KURULU DÜZENLEME KURULU BİLİM KURULU BİLDİRİ ÖZETİ GÖNDER EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER - ÖZET GÖNDER SERGİ BAŞVURU

SERGİ BAŞVURU

 

NOT: Sergi başvuru formunu sisteme yüklemek için üstteki bölüme tıkladıktan sonra BİLDİRİ GÖNDER bölümünden ilgili yerleri doldurup alan adundan "SERGİ"Yİ seçiniz. İngilizce özet, anahtar kelimeler ve keywords bölümlerine veri girişi yapmanıza gerek yoktur. Boş bırakmamak için bu bölümlere koyabilirsiniz.

2nd INTERNATIONAL CONGRESS OF EURASIAN SOCIAL SCIENCES (ICOESS)-2018 ULUSLARARASI KARMA SERGİ 

4-7 Nisan 2018 tarihleri arasında Türk Tarih Kurumu ve Mersin  Üniversitesi işbirliğiyle  düzenlenecek olan “2nd International Congress Of Eurasian Social Sciences" kapsamında Antalya Sueno Hotels Beach Side’de  ‘’Uluslararası Karma Sergi’’ düzenlenecektir. Sergi Jürisi tarafından seçilen eserlerden oluşacak ICOESS-2018 Uluslararası Karma Sergisi 4 Nisan 2018 tarihinde açılacak ve kongre süresince izlenebilecektir.
 
SERGİ İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER
Sergi için online son başvuru tarihi: 18.02.2018  04.03.2018
Sergiye kabul edilen eserlerin bildirim tarihi: 02.03.2018
 
Sergileme Tarihi: 4-7 Nisan 2018
 
SERGİ KATILIM KOŞULLARI
1-Eserlerin, genel ve detay fotoğraflarını (jpg) formatında başvuru formu ile birlikte üye girişi yaptıktan  sonra alan adlarından “SERGİ”yi seçerek sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
2- Bu sergide sanatçılara konu, teknik ve malzeme konusunda herhangi bir sınırlandırma getirilmemiştir.
3-Eserlerde ölçü sınırlaması olmamakla birlikte başka bir yerde sergilenmemiş orijinal eser olmalı ve kolay taşınabilir olmalıdırlar.
4-Sergiye en çok üç eser ile katılım sağlanabilir.
5-Sergiye katılan eserler ISBN’li   e-katalog kitabında  yayınlanacaktır.
6-Jüri tarafından yapılacak eser değerlendirme sonucu, katılımcılara e-posta aracılığı ile iletilecektir.
7-Sergi açmak isteyenlerin sempozyuma katılım sağlamaları zorunlu değildir. Eser kargo ile gönderilebilir.
8-Tüm katılımcılara her sergi için ayrı katılım belgesi verilecektir.
9- Sergiye eser gönderecek katılımcıların müracaat formunda gönderdiği ve sanat kurulu tarafından kabul edilen eserleri ile katılım imkanı bulunmaktadır. Tarafımıza gönderilecek  eserler bilim kurulumuz tarafından büyük titizlikle incelenecektir. Eserlerin aslı en geç 3 Nisan 2018 Salı günü saat 16.00’ya  kadar aşağıda belirtilen adrese ulaşacak şekilde kargo ile gönderilmeli veya elden teslim edilmelidir. Bu tarihten sonra gelen eserler sergi için değerlendirilmeyecektir.
10- Kargo ile gönderilen eserlerde oluşabilecek gecikmelerden, hasarlardan veya kargo yolu ile kaybolan eserlerden Sergi Düzenleme Kurulu sorumlu değildir ve hasar görmüş eserler sergilenmeyecektir.
11- Kargo ücretleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır.
12- Sergi bitiminde ilgililer eserlerini teslim almalıdır. Teslim alınmayan eserlerle ilgili olarak organizasyonumuz bir sorumluluk üstlenmez.
13- Eserini kargo ile gönderecekler için; eserlerin Antalya Sueno Hotels Beach Side’ye ulaştırılması ve sergi bitiminde eser sahibine geri gönderilmesi, taşınması, sergilenmesi esnasında hasar görmesi, kaybolması gibi olumsuzluklardan ve beş gün içinde geri alınmayan veya kargo ile gönderilmesi durumunda teslim alınmayan ya da eser sahibinin yanlış adres bildiriminden kaynaklanan eserlerin geri dönmesinden ve bununla ilgili masraflardan ICOESS Düzenleme Kurulu sorumlu değildir. Sorumluluk eser sahiplerine ait olup ilgili masraflar eser sahibi tarafından karşılanacaktır.
14-Kargo ile gönderilen eserler, 7 Nisan 2018 tarihinden itibaren ICOESS Düzenleme Kurulu tarafından ücreti ve sorumluluğu eser sahibine ait olmak üzere kargo ile adreslerine gönderilecektir. İsteyen eser sahibi kongre sonrası eserini elden de alabilecektir. Eserin kongre sonrası geri gönderilmesi gibi hususlar eser sahibinin sorumluluğunda olup, ilgili masraflar eser sahibi tarafından karşılanacaktır.

KARGO İLE GÖNDERİLECEK ESERLER İÇİN ESER TESLİM ADRESİ: Antalya Sueno Hotels Beach Side,  Sorgun Mahallesi, Antalya Caddesi No:4, 07330  Manavgat / Antalya /TÜRKİYE (Teslim edilecek kişi: Ayşe Burcu ULUSOY 05336642105)

SERGİ SEKRETERYASI

Ayşe Burcu ULUSOY:0 533 664 21 05 Tolga TOPCUBAŞI: 0 507 752 2810
Bahattin ERKUŞ: 0 536 702 0707
Onur GÖKÇEDAĞ: 0 506 682 0205

Sergi Başvuru Formu'nu indirmek için tıklayınız.